Dojenje in nosečnost sta obdobji, ko udobje šteje več kot kadarkoli prej. Naša XL blazina za nosečnice in dojenje v vzorcu sivih in modrih src nudi popolno oporo – tako med nosečnostjo kot po porodu. Zaradi svoje ergonomske oblike razbremeni hrbet, boke in noge, po porodu pa omogoča udobno in pravilno držo med dojenjem.
Polnilo iz elastičnih silikonskih kroglic se odlično prilagodi telesu in ne izgubi oblike, snemljiva bombažna prevleka pa zagotavlja svežino in enostavno čiščenje. Blazina je dovolj velika (180 × 35 cm), da poskrbi za popolno podporo in sprostitev skozi celoten dan ali noč.
Dimenzije: zaradi svoje velikosti 180 x 35 cm je blazina praktična za uporabo v različnih situacijah (dojenje, posedanje otroka, udobno pozicioniranje otrok itd.).
Praktičnost: Blazino je mogoče zavezati na dnu, kar omogoča prilagodljivo oblikovanje in različne načine uporabe.
![]() 08 201 02 66Vse informacije in pomoč kupcem |
![]() Brezplačna poštninaBrezplačna poštnina za naročila nad 50€ |
![]() Možnost nakupa 24/7Plačilo po povzetju, s kreditno kartico ali po predračunu. |
Na spletnem mestu uporabljamo piškotke za izboljšanje vaše uporabniške izkušnje in zagotavljanje kakovostnih vsebin. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov.
Več o piškotkih